Do ketë veç Shqipëri, kurrë më Jugosllavi!

In op/ed

Erald SELCA

Janë të kota përpjekjet e qarqeve proserbe europiane për rikrijimin e një Jugosllavie të re në ditët e sotme.

Jugosllavinë e mposhtem ne shqiptaret të parët në shekullin XX -të dhe e luftuam deri në grahamen e fundit ndonese ende ka nostalgjik të kohëve të “arta” të saj !

Do kemi në vitet e ardhshme një shtet shqiptar të fortë dhe të konsoliduar bashkë me mërgaten tonë .

Do e realizojmë amanetin e brezave të terë për çlirim dhe bashkim kombëtar .

You may also read!

Zakonet e këqija të prindërve trashëgohen (në dëm të shëndetit)

Fëmijët tanë na shohin gjithmonë, madje edhe kur tymosim apo kur pimë, dhe ata do të na emulojnë për

Read More...

Rrahim Pacolli e dënon arrestimin e Kurtit, harron që Ministri i Brendshëm është i partisë së tij

E njëjta mund të thuhet edhe për LVV-në, e dënojnë arrestimin e deputetëve të tyre, kurse me AKR-në bëjnë

Read More...

Skandali 1 mln USD për lobim në SHBA, prokuroria e Tiranës nis verifikim ndaj Bashës

Skandali 1 mln USD per lobim ne SHBA, firmosur nga kryetari i PD Lulzim Basha, do te jete objekt

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu