Unitedi e nis furishëm në SHBA, debuton edhe Lukaku, por pa gol (Video)

In Futboll, Sport

Manchester United ka mposhtur 5:2 LA Galaxy në një miqësore në Los Angelos.

 

Skuadra e Jose Mourinhos ka shkëlqyer në ndeshjen e parë miqësore, duke mposhtur me rezultat të thellë 5:2 LA Galaxy.

Marcus Rashford ishte më i miri i këtij takimi me dy gola, duke eklipsuar sulmuesin 85 milionësh Romelu Lukaku.

Belgu luajti 45 minuta në këtë takim, por nuk arriti të la ndonjë gjurmë.

Golat tjerë në këtë takim përveç Rashford i shënuan edhe Fellaini, Mkhitaryan dhe Martial, përgatiti ”Express”. (b.an)

You may also read!

Zakonet e këqija të prindërve trashëgohen (në dëm të shëndetit)

Fëmijët tanë na shohin gjithmonë, madje edhe kur tymosim apo kur pimë, dhe ata do të na emulojnë për

Read More...

Rrahim Pacolli e dënon arrestimin e Kurtit, harron që Ministri i Brendshëm është i partisë së tij

E njëjta mund të thuhet edhe për LVV-në, e dënojnë arrestimin e deputetëve të tyre, kurse me AKR-në bëjnë

Read More...

Skandali 1 mln USD për lobim në SHBA, prokuroria e Tiranës nis verifikim ndaj Bashës

Skandali 1 mln USD per lobim ne SHBA, firmosur nga kryetari i PD Lulzim Basha, do te jete objekt

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu