Geti dhe Marina pushime në të njëjtin ishull me vajzën e Donald Trump (Foto)

In Jetë/Stil

Capri duket si një ishull për dashurinë. Me peizazhe mahnitëse, aromën e detit, perëndimet romantike, rrugicat karakteristike ai mbledh të dashuruar nga të gjitha anët, por nuk është një destinacion vetëm për çifte të dashuruarish, por edhe për pushues e turistë.

Para disa ditësh, siç u shkruajt në tabloidet ndërkombëtare, aty ndodhej për pushime vajza e vogël e Donald Trump, Tiffany, e cila kishte zgjedhur të udhëtonte me të ëmën, ish-bashkëshorten e Presidentit amerikan, Marla Maples.

Shëtitjet e Tiffany-t në rrugicat e ishullit italian, në mbrëmje, mëngjeset në jaht të dy biondeve të njohura, çastet e çlodhjes nën diell në plazh, u bënë pjesë e faqeve të gazetave.

Siç e kemi mësuar tashmë, sepse udhëtimet e tyre bëhen gjithmonë pjesë e lajmeve me ngjyra romantike, Capri-n e kanë vizituar tashmë edhe Geti me Marinën. Me siguri në krahët e njëri tjetrit ata do të marrin maksimumin nga ky ishull, që mbledh njerëz të njohur apo aspak, nga të katra anët dhe ku nuk është aspak gjë e rrallë të shkëmbehesh me vajzën e Presidentit amerikan.

 

Vetëm pak kohë më parë, gjatë vizitës së Donald Trump me Melania-n dhe vajzën e madhe, në Itali, Ivanka drekoi me bashkëshortin në një restorant tipik. Me sa kuptohet, fama e Italisë për plazhet dhe ushqimin, ka kaluar oqeanin dhe ka tunduar edhe familjet më të pasura amerikane.

You may also read!

Zakonet e këqija të prindërve trashëgohen (në dëm të shëndetit)

Fëmijët tanë na shohin gjithmonë, madje edhe kur tymosim apo kur pimë, dhe ata do të na emulojnë për

Read More...

Rrahim Pacolli e dënon arrestimin e Kurtit, harron që Ministri i Brendshëm është i partisë së tij

E njëjta mund të thuhet edhe për LVV-në, e dënojnë arrestimin e deputetëve të tyre, kurse me AKR-në bëjnë

Read More...

Skandali 1 mln USD për lobim në SHBA, prokuroria e Tiranës nis verifikim ndaj Bashës

Skandali 1 mln USD per lobim ne SHBA, firmosur nga kryetari i PD Lulzim Basha, do te jete objekt

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu