Bie Facebook, alarmohen fansat

In Tech

Me mijëra njerëz i janë drejtuar Twitterit duke “shfryrë” inatin pasi sipas tyre Facebook dhe Instagram nuk funksionojnë si normalisht.

Njerëzit janë përpjekur të hapin faqet e tyre por kanë hasur probleme me “log in” si dhe me arritjen e disa faqeve specifike.

Përdoruesi i Twitter-it: Andy Milne shkroi: Po tani çfarë do të bëjë bota?

Down Detector, që monitoron ueb-faqet për probleme thotë se Facebook ka rënë përgjatë Evropës, Britanisë së Madhe si dhe në disa pjesë të SHBA-ve.

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu