Bie Facebook, alarmohen fansat

In Tech

Me mijëra njerëz i janë drejtuar Twitterit duke “shfryrë” inatin pasi sipas tyre Facebook dhe Instagram nuk funksionojnë si normalisht.

Njerëzit janë përpjekur të hapin faqet e tyre por kanë hasur probleme me “log in” si dhe me arritjen e disa faqeve specifike.

Përdoruesi i Twitter-it: Andy Milne shkroi: Po tani çfarë do të bëjë bota?

Down Detector, që monitoron ueb-faqet për probleme thotë se Facebook ka rënë përgjatë Evropës, Britanisë së Madhe si dhe në disa pjesë të SHBA-ve.

You may also read!

Droga në saksi!

Kimete Berisha Kjo që po ndodh me ish-ministrin e Policisë, Saimir Tahirin, është çudi tipike etnoshqiptare! Droga mbillet e

Read More...

Efekti më i paparë që sjell kombinimi i qumështit me mjaltin

Mjalti është i përbërë pothuajse tërësisht nga sheqernat ( 82% ), fibrat (0.2%), proteinat (0.3%), por edhe nga uji,

Read More...

Genc Prelvukaj i dashuruar marrëzisht në Enin! Kjo video e dëshmon këtë

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe ajo Eni Koçi më nuk janë veç kolegë pune. Dyshja tashmë janë çift dhe daljen

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu