‘Doja të martohesha me një shqiptare por…’ Cana rrëfen historinë e dashurisë me italianen bukuroshe

In Futboll, Sport

Ish – kapiteni i Kombëtares Lorik Cana ka qenë sot i ftuar në emisionin “Wake Up”.

Ndër të tjera ai ka folur edhe për lidhjen me bashkëshorten e tij italiane Monikën. Cana ka rrëfyer se në fillimit e tyre ai as që e kishte menduar se lidhja do të zgjaste, pasi futbollisti i kishte thënë asaj se do martohej me një shqiptare.

Pas disa vitesh bashkëjetesë, dhe insistimit të Monikës për ti lënë gjërat të rrjedhin vetë, ata sot janë të martuar dhe kanë edhe një djalë.

Cana ishte tejet i rezervuar për të dhënë informacione rreth jetës private, megjithatë pas disa përpjekjeve të drejtuesve të emisionit të mëngjesit për të treguar ku e kishin dhënë puthjen e parë, gjithçka mund të thoshtë ishte ‘në një vend romantik’.

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu