Një pije me lëng molle për të çliruar ankthin dhe qetësuar nervat

In Shendeti

Kjo pije me lëng molle dhe disa përbërës të tjerë të thjeshtë mund t’ju ndihmojë për të çliruar ankthin dhe për të qetësuar nervat. Kombinimi i këtyre përbërësve e bën shumë më të thjeshtë të gjithë procesin dhe mbi të gjitha ju shpëton nga ankthi, nervat dhe depresioni.

Përbërësit:

2 mollë;

3 karrota;

3 degë selinoje;

Përgatitja:

Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe pija juaj është gati.

Konsumojeni sa herë që e ndjeni që humori dhe nervat tuaja nuk janë në gjendjen më të mirë të mundshme. Ju bëftë mirë!

You may also read!

Kuvendi i Shqipërisë zgjedh mes tensionesh Arta Markun Kryeprokurore të Përkohshme

Kuvendi ka zgjedhur mes tensionesh Kryeprokuroren e Përkohshme. Me 69 vota pro, 2 kundër dhe 2 abstenim, deputetët e

Read More...

Horoskopi ditor, e Hënë 18 Dhjetor 2017

Dashi Gjatë kësaj dite qielli do të jetë i pastër. Pritet të jetë dita e duhur për t’u emocionuar

Read More...

Jevtiq: Lista Serbe bashkëpunon me Beogradin, por vendimet i merr vet

Zëvendëskryeministri i Kosovës njëherit ministër për Komunitete dhe Kthim, Dalibor Jevtiq ka thënë se Lista Serbe bashkëpunon me Beogradin,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu