Ardian Bujupi e quan “estradën”, fake artista! (Foto)

In Jetë/Stil

Këngëtari Ardian Bujupi duket se është mërzitur nga këngëtarë të ndryshëm të estradës

Këtë e shohim në një status të tij të fundit ku ai flet për klikime dhe shumë gjëra të tjera.

“Mund ti falsifikoni klikimet, përcjellësit dhe ‘likes’, por nuk mund ta falsifikoni talentin”, ka shkruar ai në statusin e fundit.

Kënga e fundit e Ardianit është ajo me Capital T, “Andiamo”, një këngë që u bë hit nëpër rrjetet të ndryshme, ndërkohë vet Ardiani u bë i njohur jo vetëm për publikun kosovar e shqiptar nga një talent shoë gjerman.

 

 

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu