Janë universitetet më të mira dhe më të shtrenjta në botë, por njihuni me botën e errët të tyre (Fotot)

In Jetë/Stil

Ato njihen kudo në botë si dy prej Universiteteve më të mira dhe më prestigjozë, ndaj edhe tarifa e studimit në Oxford dhe Cambridge nuk është e përballueshme nga të gjithë.

Por pavarësisht emrit të madh që ato mbartin, çfarë ndodh me studentët jashtë dyerve të Universitetit duket se edhe këto institucione të mëdha nuk mund t’i kontrollojnë.

Britanikja “The Sun” ka publikuar disa foto të siguruara nga studentë të këtyre Universiteteve, ku dallohet edhe “shthurja” e disa prej studentëve,  shumica e të cilëve fëmijë të pasanikëve britanikë.

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu