Janë universitetet më të mira dhe më të shtrenjta në botë, por njihuni me botën e errët të tyre (Fotot)

In Jetë/Stil

Ato njihen kudo në botë si dy prej Universiteteve më të mira dhe më prestigjozë, ndaj edhe tarifa e studimit në Oxford dhe Cambridge nuk është e përballueshme nga të gjithë.

Por pavarësisht emrit të madh që ato mbartin, çfarë ndodh me studentët jashtë dyerve të Universitetit duket se edhe këto institucione të mëdha nuk mund t’i kontrollojnë.

Britanikja “The Sun” ka publikuar disa foto të siguruara nga studentë të këtyre Universiteteve, ku dallohet edhe “shthurja” e disa prej studentëve,  shumica e të cilëve fëmijë të pasanikëve britanikë.

You may also read!

Droga në saksi!

Kimete Berisha Kjo që po ndodh me ish-ministrin e Policisë, Saimir Tahirin, është çudi tipike etnoshqiptare! Droga mbillet e

Read More...

Efekti më i paparë që sjell kombinimi i qumështit me mjaltin

Mjalti është i përbërë pothuajse tërësisht nga sheqernat ( 82% ), fibrat (0.2%), proteinat (0.3%), por edhe nga uji,

Read More...

Genc Prelvukaj i dashuruar marrëzisht në Enin! Kjo video e dëshmon këtë

Këngëtari Genc Prelvukaj dhe ajo Eni Koçi më nuk janë veç kolegë pune. Dyshja tashmë janë çift dhe daljen

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu