Gruaja që ‘shpëton’ martesat përmes tradhtisë

In Jetë/Stil

Një vejushë e pasur, e cila thotë se ka pasur marrëdhënie me mbi 100 burra të martuar në 10 vitet e fundit, është e mendimit se tradhtia është e mirë për martesën.

“Unë jam zgjidhja perfekte”, shprehet 47-vjeçarja Gweneth Lee, e cila shton se gjysma e grave të atyre burrave me të cilët ka shkuar e dinë për tradhtinë e bashkëshortit, por mbyllin njërin sy pasi vetë nuk janë më të interesuara për seksin, ndërsa nga ana tjetër duan që burrat të jenë të lumtur.

Ish-modelja thotë se nuk ndihet fajtore për marrëdhëniet e saj, pasi mendon se shumë çifte do të ishin ndarë po të mos ishte për të.

“E di që shumë njerëz mund ta dënojnë atë që bëj unë, por unë nuk pendohem aspak sepse sinqerisht mendoj se i mbaj të bashkuar çiftet me fëmijë dhe që i kanë kaluar të dyzetat”, shpjegon Lee.

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu