Rita Ora shkëlqen në shoqëri të Conor McGregor dhe Lewis Hamilton në British Fashion Awards 2017 (Foto)

In Jetë/Stil

Superylli shqiptar, Rita Ora, po merr pjesë në ceremoninë e përvjetshme të ndarjes së çmimeve të modës, British Fashion Awards, ku ajo është parë në shoqëri të pazakontë.

Bukuroshja nga Prishtina po merr pjesë në gala mbrëmjen e cila po mbahet sonte (e hënë) në Londër.

Jordan Dunn, Rita Ora, Conor McGregor, Irina Shayk dhe Lewis Hamilton, Foto: Getty Images

Rita në këtë mbrëmje shfaqet me një fustan shkëlqyes ngjyrë ari, i hapur në gjoks që vë në pah linjat e saj.

Floku i saj i kuruar dhe makijazhi i thjeshtë e bëjnë Ritën të shkëlqejë, teksa nuk mungojnë imazhet e publikuara nga The Sun që e shohin këngëtaren në krah të kampionit të arteve të përziera marciale (UFC), Conor McGregor.

Irina ka shkëlqyer në krah të Hamiltonit. Dhe të mendosh se ajo ka bërë fëmijë… Foto: Getty Images

Rita dhe McGregor duken mjaft bukur në shoqëri të njëri-tjetrit, teksa McGregor duket mjaft “afër” bukuroshes shqiptare.

Në imazhe tjera shihen edhe McGregor me Hamilton afër Ritës, e cila shoqërohet edhe nga Jordan Dunn dhe supermodelja, Irina Shayk.

Rita dhe McGregor… hmm, do dukeshin perfekt si çift? Foto: Getty Images

Në këtë mbrëmje do të shpërblehen më të mirët që kanë ndikuar me imagjinatën dhe kreativitetin e tyre në modën botërore në 12 muajt e fundit.

Andaj, në një shfaqje të tillë mode nuk ka si të mungojë as Donatella Versace, disenjatorja e njohur e brendit Versace, që po ashtu ka pozuar me Rita Orën dhe Hamiltonin.

Për Ritën ky nuk është takimi i parë me yje të sportit si Hamilton dhe McGregor, pasi më parë ajo ka frekuentur klubet e natës në Londër me yllin e futbollit Neymar, dhe mikun e saj të vjetër të Formula 1, Hamilton.

Rita Ora po shijon suksesin e fundit të saj me këngën “Anywhere” që është shndërruar në një hit botëror.

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu