E bukur edhe joshëse Angela Martini mahnitë me pamjen e saj

In Jetë/Stil

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini shquhet për format e saj seksi, bukuroshja vazhdon të jetë njëra nga femrat më joshëse.

Martini vazhdon të jetë femra më e komentuar në rrjetet sociale, ku edhe poston imazhe të shumta.

E në fotografin e fundit që ka postuar në rrjetet social “Instagram” bukuroshja shfaqet shumë seksi.

E veshur me ngjyrë të zezë ajo po provokonë shumë me gjoksin e saj.

Më poshtë shikoni fotografin dhe binduni se kjo është modelja më seksi.

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu