Gjithçka për divorcin e Angelina Jolie dhe Brad Pitt tregohet në film, aktorja flet për ndarjen (Video)

In Jetë/Stil

Ndarja e Angelina Jolie dhe Brad Bitt ishte një nga lajmet më të bujshme të 2016.

Pavarësisht se ka kaluar pothuajse një vit, ka ende shumë për të mësuar për këtë ndarje të papritur, për këtë arsye në çdo dalje të tyre publike, çifti nuk u shpëton pyetjeve lidhur me marrëdhënien e tyre: si erdhi ndarja, kush e mori vendimin, si është marrëdhënia e tyre tani më?

Në një intervistë për ‘The Hollywood Reporter’, Angelina Jolie ka rrëfyer se filmi “By the Sea”, skenari i së cilit është shkruar nga vetë ajo,  nxori në pah shumë probleme që kishin në martesën e tyre.

“Ne jemi takuar me njëri- tjetrin në punë dhe kemi punuar shumë bashkë…Doja që të bëja një punë serioze bashkë…Mendoja që do na ndihmonte për të komunikuar më shumë dhe kështu ndodhi në fakt, por nga ana tjetër mësuam dhe disa gjëra të tjera. Mendova se ziheshim sepse ishim përfshirë në ato role ndërsa sot mendoj se në atë film ishim ne. Jo rastësisht kishim aq nervozizëm, e ndjenim se filmi fliste historinë tonë dhe ndonëse krijimtari, jo më kot u frymëzova për atë skenar. Unë dhe Brad, ishim duke përjetuar dilemat e marrëdhënies sonë reale, të veshur në aktorët e ‘By the sea’, u shpreh ajo.

 

You may also read!

Haki Abazi: Visari është burrë i mirë, por nuk e di ‘kulaqin’ që po ia marojnë Shpendi e Dardani

Analisti politik, Haki Abazi ka komentuar zhvillimet e fundit në Lëvizjen Vetëvendosje. Abazi në një shënim në Facebook ka

Read More...

Barcelona 4-0 Deportivo: Notat e lojtarëve, maksimale për Suarezin

Barcelona fitoi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 4-0 në La Liga. Kjo ishte fitore shumë e rëndësishme

Read More...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në makinë. Dyshimet e policisë (Foto)

Një 32-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri paraditen e së dielës në qytetin e Shkodrës. Angjelin Shkambi u gjet

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu