Category: Jetë/Stil

NASA shtanget nga rrezatimi i pafund diellor në qytetin e shenjtë të Mekës

Agjencia Hapësinore e SHBA-së (NASA) është shprehur e habitur me rrezatimin e pafund që përqendrohet në qytetin e shenjtë

Read More...

Marina i zbulon të gjitha: Ky është spektakli që do të drejtoj dhe ja kur do të fillojë

Është përfolur shumë për spektaklin që Marina do të prezantojë në TV Klan pas largimit në Top Channel. Deri

Read More...

“Pema e Jetës” që askush nuk e shpjegon dot si mbijeton në shkretëtirë

Pema e Jetës në Bahrein është një pemë rreth 400-vjeçare dhe 9.75 m e lartë . Pema qëndron në një kodër në shkretëtirën arabe

Read More...

Horoskopi ditor, e diele 23 shtator 2017

Dashi Duhet të merrni në kontroll frenat e jetës suaj sentimentale sot sepse keni kohë që e keni lënë

Read More...

Zuckerberg po kërkon dado? Ofrohet 10 mijë $ në muaj por me një kusht

Një familje nga San Francisco e SHBA-ve po kërkon një dado me rrogë prej më shumë se 10 mijë

Read More...

Bebek: Nga Bijelo Dugme u largova për shkak të “Kosovares” /Video/

Adhuruesit e Bijelo Dugmes e kujtojnë me pietet kohën kur bendi sarajevas ishte shndërruar në fenomen të kulturës europiane.

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 23 shtator?

1642 – Në Kembrixh të kolonisë Masaçusets përurohet universiteti Harvard, një nga shkollat e larta më me ndikim në histori

Read More...

“Çdo të thotë të jesh gruaja e një pasaniku”, si përgjigjet Inva Mula për jetën në krah Ethem Ramadanit

Sopranoja shqiptare me famë botërore, Inva Mula vjen sot me një rrëfim për jetën e saj artistike por edhe

Read More...

Angelina Jolie jep dritën jeshile për bashkimin me Brad Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt para një vit përmes një deklarate të përbashkët për media deklaruan se do të shkurorëzohen. Madje, aktorja kishte

Read More...

A e dini pse flamuri amerikan është mbrapsht në uniformat e ushtrisë?

Nëse i keni shikuar ndonjëherë ushtarët amerikanë, sigurisht se mund ta keni vërejtur që uniformat e tyre janë të

Read More...

Mobile Sliding Menu